Twisters

Inge Ossenblok (oprichtster)

Tel: +31 (06) 41 411 930

E-mail: i.ossenblok@stichtingtwist.nl 

Werkendagen: ma, di, don

Patricia Epker (intakes)

Tel: +31 (06) 39 031 152

E-mail: p.epker@stichtingtwist.nl

werkdagen: ma, di, woe, don

Trudy Potters (jobcoach)

Tel: +31 (06) 28 393 661

E-mail: t.potters@stichtingtwist.nl

Werkdagen: di,  do

Michel Kleinjan (pedagogisch medewerker)

Tel: +31 (06)  39 432 108

E-mail: m.kleinjan@stichtingtwist.nl

werkdagen: ma, di, woe, don

Reinier Voll (zelfkennis)

Tel: +31 (06) 38 288 605

E-mail: r.voll@stichtingtwist.nl

werkdagen:  di, woe, don

Monique Verschuren  (woonbegeleider)

Tel: +31 (06) 39 432 109

E-mail:   m.verschuren@stichtingtwist.nl 

Werkendagen: ma, di, do

Ben Hereijgers (woonbegeleider)

Tel: +31 (06) 38 288 606

E-mail:   b.hereijgers@stichtingtwist.nl

werkdagen:  di, woe, don, vrij

Gemmy van Meer (woonbegeleider)

Tel:+31 (06) 38 288 604

E-mail: g.vanmeer@stichtingtwist.nl

Werkendagen: ma, di, do

Leonie van den Bergh  (woonbegeleider) 

Tel: +31 (06) 14 496 471

E-mail:   l.vandenbergh@stichtingtwist.nl 

werkdagen:  di, woe, don

Noortje  Verbogt (woonbegeleider)

Tel: +31 (06) 48 024 419 

E-mail: n.verbogt@stichtingtwist.nl

Werkendagen: ma, di, do, vrij

Veronique der Weduwe (woonbegeleider)   

Tel: +31 (06)14454212

E-mail: v.derweduwe@stichtingtwist.nl

werkdagen:  di, woe, don, vrij

Gidi Hertogs (pedagogisch medewerker)

Tel:  +31 (06) 41 411 931

E-mail:  g.hertogs@stichtingtwist.nl 

werkdagen: woe, don

Lonneke Maatjens (woonbegeleider)

mail:    l.maatjens@stichtingtwist.nl

Tel:  +31 (0)6 28 855 363

werkdagen:  di, woe, don